spo swoosh sportacentrs logo jpg

Zināmi SMScredit.lv Ziemas kausa finālspēļu pāri

Juris Laizāns un Oļegs Malašenoks Juris Laizāns un Oļegs Malašenoks

Pēc šodien aizvadītajām pēdējām SMScredit.lv Ziemas kausa apakšgrupu spēlēm noskaidrojušies spēļu pāri, kas šīs nedēļas nogalē un nākošās nedēļas sākumā aizvadīs noslēdzošās cīņas par vietu sadalījumu turnīrā. Par uzvarētāja kausu pirmdien pulksten 13:30 cīnīsies FK ''Jelgava'' un ''Skonto''. Ziemas kausa noslēdzošo spēli neaizvadīs valsts čempione ''Ventspils'', kas devusies uz treniņnometni Turcijā.

Media

Pēc izcīnītās 4.uzvaras tikpat spēlēs (šodien 3:1 pret Jūrmalas ''Spartaku'') B apakšgrupas 1.vietu garantēja Rīgas ''Skonto'', kas SMScredit.lv Ziemas kausa finālā tiksies ar futbola klubu ''Jelgava''. Otro gadu pēc kārtas par 3.vietu cīnīsies ambiciozā FK ''Daugava Rīga'', šoreiz izaicinājumu metot Jūrmalas ''Spartakam''. Abas šīs spēles risināsies pirmdien.

Pēdējās spēles Ziemas kausa ietvaros aizvadīs arī pārējās turnīra dalībnieces. Svētdien Daugavpils ''Daugava'' par turnīra 7.vietu cīnīsies pret FS ''METTA/Latvijas Universitāte'', savukārt 1.līgas komanda ''Gulbene'' aizvadīs maču ar BFC ''Daugavpils'', savstarpēji noskaidrojot Ziemas kausa 5.spēcīgāko komandu.

Kā zināms, 2.vietu B apakšgrupā izcīnīja 2013.gada Virslīgas čempione ''Ventspils'', taču, saistībā ar komandas došanos uz treniņnometni Turcijā, kurzemnieki cīņu par 3.vietu neaizvadīs. Līdz ar to iespēju cīnīties par bronzas godu turnīrā iegūst Jūrmalas ''Spartaks'', savukārt ņemot vērā, ka no turnīra tika diskvalificēta A apakšgrupas komanda ''Jūrmala'', cīņa par Ziemas kausa 9.vietu formāli netiks aizvadīta. Tiesa, futbola spēle iepriekš paredzētajā laikā tomēr notiks un tā būs pārbaudes spēle starp Virslīgas komandu ''Jelgava'' un 1.līgas klubu ''Valmiera''.

Visas SMScredit.lv Ziemas kausa spēles risinās Skonto hallē. Ieeja: bez maksas!

SMScredit.lv Ziemas kauss - finālspēles

 Logo 2014 400px

Datums/ laiks Mājinieki Viesi Rezultāts
22.02. 14:00 FK Jelgava Valmieras FK -
23.02. 14:30 A4 Daugavpils Daugava B4 FS METTA/Latvijas Universitāte -
23.02. 16:30 A3 FB Gulbene B3 BFC Daugavpils -
24.02. 11:30 A2 FK Daugava Rīga B2 Spartaks Jūrmala -
24.02. 13:30 A1 FK Jelgava B1 Skonto -

LV SMScredit Black

Par tīru spēli!

Citas ziņas